Değerli Mihalgazililer..

     Sekiz ay boyunca görev yaptığım ilçemden 30 Haziran 2018 itibarıyla ayrılmış bulunmaktayım. Bu süre zarfında sizlere hizmet etmeye çalıştık.  Mevcut imkanlar ve ilçe fırsatları bağlamında elimizden geleni yapma gayreti içinde olduk. Hane, kahvehane, sera ziyaretleri yaparak hem vatandaşlarımızın hemde seralarında üretim yapan Mihalgazili çiftçilerimizin yanlarında olduğumuzu onlara  hissettirmeye çalıştık. 
Görevim esnasında ilçenin her kesim insanından destek gördüm. Yardımcı olma iradesini hissettim. Dolayısıyla başta mesai arkadaşlarıma, ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirlerine ayrı ayrı özellikle teşekkür ederim. 
      Her daim sizleri hayırla hatırlayacağımı, şirin ilçemin güzelliklerini anımsayacağımı ifade eder, gittiğim yerlerde sizlerin gönül elçiliğini yapacağımı belirmek isterim.
 
     İlçenin yaşlısından gencine, çocuğundan büyüğüne; kadınından erkeğine, öğrencisinden öğretmenine, velisine, memuruna sıhhat ve afiyet temenni eder, güzel istikballer ve mutlu yarınlar dilerim. 

    Teşekkürler Mihalgazi..